Всеукраїнський день бібліотек

Щороку 30 вересня в країні відзначається Всеукраїнський день бібліотек.
З нагоди відзначення цього свята сьогоднішній день в бібліотеці пройшов  під гаслом «Книга і читання - важливі чинники у вихованні духовних цінностей учнів».
У сучасному світі бібліотека дозволяє якісно проводити вільний час, відкриває двері в світ, це – джерело знань, з якого ми черпаємо свою мудрість!
З метою утвердження значимості ролі шкільної бібліотеки та книги в учнів було проведено наступні заходи:
- Екскурсія до бібліотеки для 1-х класів;
- Бесіда «Книга в нашому житті» для учнів початкових класів;
- Проведено тематичні виставки;
- Переглянуто відео «Історія створення книги» з учнями 4 класу;
- Організовано конкурс «Зробімо  закладинки для книги»;
- акції «Подаруй бібліотеці книгу».
Символічно, що саме 30 вересня, в день Віри, Надії, Любові і матері їх Софії відзначається це свято. Сама назва – Всеукраїнський свідчить, що це свято не тільки професійне, а загальнонародне, адже кожна людина хоча б раз у житті була в бібліотеці, а для багатьох вона стала рідною домівкою, бо без книги немає знань та поступу вперед.

30.09.2020 | Aдмін