Місячник Цивільного захисту

Головна мета місячника Цивільного захисту – роз'яснення державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та захисту населення і територій, матеріальних і культурних цінностей та довкілля від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, їх попередження, навчання населення поводженню в екстремальних умовах.
В рамках місячника Цивільного захисту для учнів 11 класу було проведено практичне заняття «Безпека в умовах надзвичайних ситуацій». Учні успішно подолали зупинки із завданнями:  повторили правила поведінки у складних ситуаціях та закріпиля навички надання допомоги постраждалим, ознайомились із засобами індивідуального захисту органів дихання та шкіри, правилами транспортування постраждалих, продемонстрували знання і вміння накладати марлеві пов'язки на окремі ділянки тіла.

08.10.2020 | Aдмін