Екскурсія на солодку фабрику

8 листопада 2014 року для учнів СЗШ І – ІІІст. №3 була організована екскурсія до м. Вінниці. Організувала екскурсію Семенюк Л.В. Школярі відвідали кондитерську фабрику «Рошен» та Вінницький краєзнавчий музей.

Кондитерська компанія «Рошен» - одна з найбільших українських компаній з виготовлення солодких виробів. Школярі познайомилися з багатою історією та традиціями виробництва Вінницької фабрики, сучасним обладнанням, досвідченими спеціалістами.

Діти дізналися багато цікавого про те, як народжуються та виготовляються цукерки. Екскурсовод захоплено розповідала дітлахам про чарівний світ солодощів. Найбільше враження справила екскурсія до шоколадного цеху, де школярі побачили весь процес виготовлення і упаковки шоколадних цукерок .

А наприкінці екскурсії діти дегустували цукерки та отримали смачні сюрпризи.

Всім було цікаво та смачно.

Не менш цікавою була екскурсія до краєзнавчого музею Діти з цікавістю розглядали експонати, виставлені у етнографічних та історичних залах музею, і уважно слухали розповідь екскурсовода.

Звичайно ж, велике враження на дітей справив скелет  мамонта. Сподобалися дітям і виразні чучела тварин і птахів, виставлені у природничій експозиції. Дізналися багато нового про різноманітність рослинного світу нашого краю.

Словом, екскурсія пройшла вдало, діти були веселі та задоволені.

12.11.2014 | Aдмін