"STOP булінг: закони збереження доброти"

З метою профілактики явища булінгу в учнівському середовищі в 4 класі (класний керівник Івангородська Л.М.) було проведено заняття з елементами тренінгу "STOP булінг: закони збереження доброти". Під час заняття учні ознайомились з поняттям булінгу, соціальними ролями у булінгу та стилями їх поведінки, переглянули та обговорили відеоролики «Stop bullying» (соціальна реклама про захист прав дітей), «Булінг» (соціальний ролик), "Булінг очима дітей".

Щоб навчити учнів розпізнавати соціальні ролі булінгу була проведена вправа "Відгадай хто". А вправа "Тягар емоцій" надала можливість учасникам відчути переживання, які виникають у жертви булінгу та виховувати почуття емпатії.  З’ясувати причини поведінки учасників булінгу допомогла вправа "Чому так стається". Вправа "Рука допомоги" сприяла виробленню навичок безпечної поведінки у  небезпечних для дітей ситуаціях, пошуку шляхів захисту у ситуації булінгу.

06.11.2020 | Aдмін