ХІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді імені Тараса Шевченка

Сьогодні у закладі освіти  був проведений ІІ етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка.
Мета конкурсу - вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка,  виявлення  творчо  обдарованої  молоді,   розвитку   її потенціалу,  виховання  у  молодого  покоління  поваги  до  мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.
Учениця 7 класу Пащенко Любов взяла участь у проведенні цього конкурсу та виконала завдання,  що сприяють розкриттю мовних знань, практичних навичок, творчих здібностей і дають можливість піднести престиж української мови й літератури в молодого покоління. Тематика завдань була звернена до особистості Т.Г.Шевченка, його творчості й долі, а також спрямована на духовні цінності, сімейні традиції, любов до рідного краю, бережливе ставлення до природи.

06.11.2020 | Aдмін