Книжкова виставка «Вчимося бути толерантними»

16 листопада світ святкує Міжнародний день толерантності. Цей День був проголошений Декларацією принципів толерантності, затвердженою у 1995 році на 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО.
У рамках відзначення Міжнародного дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей в СЗШ І-ІІІ ст. № 3 м. Гайсин сьогодні  бібліотекарем школи була підготовлена корисна книжкова виставка «Вчимося бути толерантними».
Для того, щоб бути толерантною людиною, потрібно самореалізовуватись, самовдосконалюватись, виховувати в собі ті якості, що будуть наповнювати наше життя тільки позитивними емоціями  та добрими вчинками. Тільки так  можна досягти єдності і взаєморозуміння, зберігаючи при цьому самобутність і унікальність. Спілкуймось толерантно, нехай кожен з нас пробудить у собі людські почуття щирості і доброти.

16.11.2020 | Aдмін