Вчимося бути толерантними

16 листопада  -  Міжнародний день Толерантності.

Толерантність – це співпраця, дух партнерства, готовність миритися з чужою думкою; повага людської гідності; повага та прийняття прав інших; здатність сприймати іншого таким, яким він є; поставити себе на місце іншого.  У цей Міжнародний день терпимості підтверджується ідея про те, що різноманіття, втілене в думках, віруваннях і діях, є цінним даром, а не загрозою.

З метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку у 3 – 4 класах (кл. керівники: Хріновська Н.І., Івангородська Л.М.) було організовано акцію «Хвилинка доброти», дискусію «Чи можна навчитися толерантності», бесіду «Хто така толерантна особистість?».

День був цікавий та корисний не тільки для школярів, але й для вчителів. Проведені заходи дали можливість ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.

16.11.2020 | Aдмін