І пам’яті свіча не згасне…

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.
З метою вшанування пам’яті жертв голоду для учнів 11 класу (класний керівник Турчин А. М.) було проведено виховну годину «І пам’яті свіча не згасне…» Одинадцятикласники переглянути короткометражний фільм «Червоне намисто», сюжет якого  базується на реальній історії 7-річної дівчинки Антоніни, яка пережила  недитяче випробування голодом у 1932 – 1933 роках, раннє дорослішання і розуміння межі між життям і смертю. Фільм захоплює, заставляє співпереживати героям і в кінці – оптимістичний фінал, що вселяє віру в краще майбутнє.
Учні 11 класу створили інформаційну газету, у центрі якої виготовлені паперові квіти незабудки, які є символом пам’яті жертв Голодомору.
Тендітна жовто-блакитна квітка
Кличе нас: Не забудь! Не забудь!
Жертв страшного Голодомору
1932-1933 років в Україні.

26.11.2020 | Aдмін