16 днів проти насильства

Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Акція в Україні розпочинається.

25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

Класним керівником 9 класу Данильчик Л.П.,було проведено заняття на тему: «Відверто про таємне…» мета якого: формувати   вміння розпізнавати насильство, не допускати насилля та вміти    захиститись від насильства.

Під час заняття учні  обговорили,що  таке насилля та які  його види.Активному оговоренню виявили питання ,як не стати жертвою  насилля та  що  робити,якщо все ж відчуваєш образу та біль.Класний керівник  наголосила до кого учні можуть звернутись по допомогу в  разі потреби та нагадала про телефони довіри за  якими  можна отримати  консультацію.

02.12.2020 | Aдмін