Новорічний квест

Зимові свята люблять і діти, і дорослі.  Але з особливим нетерпінням всі чекають Нового року.  Новий рік – одне з найпопулярніших календарних свят. Цей день протягом століть щорічно відзначають, знають, люблять і чекають люди, різні у своїх етно-національних традиціях і релігійних переконаннях.
    У новорічні свята  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А ще чекаємо подарунків, веселого настрою, а головне – дива. А Новий рік - це свято, коли дива трапляються кожну хвилину.
  Цей рік був непростим не тільки для нас, а й для учнів. Чого очікувати від 2021 року? Поки що складно робити прогнози, але ж усі ми сподіваємося, що він точно принесе зміни на краще! А як відомо – мрії збуваються, особливо якщо міряти разом.
З нагоди святкування Нового року з учнями 6 класу (класний керівник Ковальчук А.М) був проведений новорічний квест.

24.12.2020 | Aдмін