Вчимося онлайн

Ось і закінчились зимові канікули. Позаду Новий рік, Різдво, і знову - школа. Жаль тільки, без шкільного дзвінка... Без звичних парт, шкільної дошки, гомінкого  шкільного життя... Працюємо дистанційно. Опрацьовуємо параграфи і мудруємо над новими темами, виконуємо вправи, читаємо твори українських авторів. Час вносить свої корективи в освітню галузь, тому призвичаюємось до  нових вимог: працюємо в GoogleMeet дистанційно. Проводимо онлайн-уроки, переглядаємо аідеоуроки та художні фільми за творами українських авторів.Учні прагнуть здобути нові знання, про що свідчать їх фото за виконанням домашніх завдань.

Вероніка Волошина (учениця 9 класу) активно працює над написанням есе  ''Що робить мене щасливою?''

Учень 5 класу Іван Когут виконує вправу з української мови, вивчає нову тему "Чергування приголосних звуків''

Восьмикласник Артем Летичевський  посилено вивчає тему "Односкладні речення''.

Десятикласниця Валерія Воронова  опрацьовує тему "Література українського романтизму"

Головне - захотіти, а натхнення прийде... Як писав П. Тичина: "Життя нове нового прагне слова''. В умовах дистанційного навчання  також потрібно вміти навчатись...

15.01.2021 | Aдмін