Любов – це мить, що дає життя вічності

Кохання – найзагадковіше з усіх людських почуттів, яке окриляє, дає сили і натхнення, радість і захоплення. Кохання – це святе почуття, яке заслуговує на свій день, на своє свято. І ось таке свято є 14 лютого - День святого Валентина. Цього дня навіть повітря сповнене любов’ю. Амури поспішають поєднати пари, почуття яких перевірені часом та допомагають зустрітись половинкам, які загубились. Тільки справжнє кохання здатне розтопити кригу в серці й подарувати відчуття весни.
Класний керівник Ковальчук А.М. організувала для своїх учнів «Скриньку валентинок». Школярі  свої почуття висловили за допомогою «валентинки», листівки у вигляді сердечка, яка є незмінним атрибутом цього романтичного свята.
День святого Валентина –це символічний день для виявлення більшої уваги та любові до тих людей, які знаходяться поруч з вами. Адже любов - це та сила, яка рухає світом і людиною.

12.02.2021 | Aдмін