новина

Головна » новина   

  

 

Афганістан –біль і смуток, чиєсь обірване життяЩорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування  учасників бойових дій на території інших держав. В цей день у 1989 році, після десятирічної війни, було завершено виведення військ з Афганістану. 32 роки минуло відтоді, але рани цієї війни кровоточать і досі.
     Сьогодні бібліотекар ЗЗСО Ковальчук А.М. підготувала до цієї дати книжкову виставку  „Афганістан –біль і смуток, чиєсь обірване життя”. До уваги відвідувачів бібліотеки представлені книги про війну в Афганістані, інформаційні матеріали, фотографії учасників бойових дій, статті із місцевих газет, художні твори,  в яких відображено мужність і героїзм наших бійців.
       Ми маємо знати про страшні події безглуздої афганської війни і пам'ятати, що і серед нас живуть люди, які в 20-30 років стали свідками й учасниками воєнних подій. І ми маємо пишатися їхньою мужністю, героїзмом, подвигом. Важливо зберегти пам’ять про ті події, вклонитися тим людям, які не повернулися з війни, виконуючи свій обов’язок перед Батьківщиною.


15.02.2021 | Aдмін

Вернутись назад