Літературна гра " Бібліопередбачення"

Книга - це один із найцінніших винаходів людства, що сіє правду, добро, любов. Вона дасть нам гарну пораду, відповість на всі запитання, навчить жити, любити і працювати заради щастя народу, самих себе і своїх рідних.

Сьогодні без книги ми не можемо уявити своє життя, бо вона постійний супутник, найкращий порадник у всіх життєвих ситуаціях і для малечі, і для школяра, і для зрілої, досвідченої людини. Недарма в народі кажуть: "Хто багато читає, той багато знає".
   З нагоди відзначення Міжнародного дня дарування книг для здобувачів освіти було проведено літературну гру " Бібліопередбачення" - здогад про те, що станеться в майбутньому. На листівках були викладені цитати відомих людей та висловлювання про читання та бібліотеку. Учні переконалися в тому, що цікаві та мудрі книги можуть занурити нас у навколосвітні подорожі та розказати про добро, дружбу й довіру.

15.02.2021 | Aдмін