Зима, що нас змінила

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.
Серед Небесної Сотні  були як зовсім юні, так і вже сиві люди з усіх куточків України -  від  сходу до заходу, від півдня до півночі. Небесна Сотня об’єднала  в собі народ усієї Соборної України.
З  метою вшанування героїв Небесної Сотні, виховання поваги до  Батьківщини, виховання патріотичної свідомості  та виховання  учнів у національно – патріотичному дусі класним керівником 10 класу Копняк С.В. було проведено урок звитяги «Сучасні борці за єдність України» в ході якої учні мали змогу переглянути документальний фільм «Зима, що нас змінила».

19.02.2021 | Aдмін