Спільними зусиллями допоможемо нашій українській армії!

Події, що розгорнулися на Сході країни, пробудили в душі кожного українця почуття власної гідності, єдності та взаємодопомоги. Тисячі українців роблять благодійні пожертви на рахунок військовослужбовців, підтримують їх морально та надають посильну допомогу. Не залишаються осторонь працівники та учні нашої школи.

Учні, батьки та вчителі СЗШ І – ІІІст. №3 прагнучи внести свій маленький вклад в якнайшвидше закінчення воєнних дій в Україні, зібрали посилку для бійців АТО, щоб полегшити їх важкі воєнні будні. Серед зібраного:  светри, куртки, теплі  вовняні шкарпетки, рукавички, шапки, взуття,  консервація, солодощі, противірусні та протигрипозні препарати. Усе це готувалося з любов’ю, повагою і надією на швидку перемогу та обов’язкове повернення додому.  Зібрані речі були передані Менюк Людмилі  Анатоліївні, яка є головою  правозахисної організації солдатських матерів «Мальва».

Наразі учителі та учні знову збирають нові посилки для вояків у зоні АТО і обіцяють допомагати заради миру в Україні, поки буде у цьому потреба.

10.12.2014 | Aдмін