День Державного Герба України

Як державний символ – Державний Герб України, тризуб був затверджений постановою Верховної Ради України №2137-XII від 19 лютого 1992 року.  Це один із трьох державних символів нарівні з прапором і гімном.

З метою  формування національної свідомості дітей, виховання  почуття любові до своєї землі та розширення знань  дітей  про Державний Герб як символ суверенної незалежної держави у 7 класі (класний керівник Панасюк Н.М.) було проведено урок звитяги "День Державного Герба України". Національні і державні символи – це уособлення високого духу народу, його історичних прагнень, унікальності, своєрідний генетичний код нації. Здобувачі освіти пригадали історію українських символів від княжих часів до сьогодення, переглянули відео "Українська символіка. Герб" цікаві та маловідомі факти про Тризуб.

19.02.2021 | Aдмін