Шкільна конференція

25 лютого Україна та вся українська діаспора святкує 150 - ту річницю з Дня народження відомої поетеси, громадської діячки, дочки Прометея, полум'яної патріотки Лесі Українки. З цієї нагоди учителі української мови та літератури, шкільний бібліотекар (Польова Ірина Василівна, Ковальчук Анна Миколаївна, Турчин Алла Миколаївна) та учні 6-11 класів провели шкільну конференцію ,,Ні, я жива, я буду вічно жити''.  Здобувачі освіти  мали змогу дізнатись цікаві факти із життя та творчості  Лесі Українки, читали твори української поетеси. Найактивнішими були: Анастасія Мончинська, Дмитро Лічманюк (6 клас), Софія Іллюхіна (7 клас). Артем Летичевський та Артем Маслій (8 клас), Вероніка Волошина, Анна Кубінець, Діана Драчук, Карина Прилюк (9 клас), Катерина Яценко (10 клас), Георгій Гуцаленко, Анна Чорна, Вікторія Андрющенко та Олександр Попович (11 клас). Такі заходи сприяють вихованню в учнів патріотизму, любові до України,  навернення до джерел духовної культури, історичного минулого нашого народу. І як пророчо звучали слова невмирущої Лесі із глибини віків: ,, Ні, я жива, я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає.'' І допоки вдячні нащадки будуть нести в світ волелюбні ідеї Лесі - доти житиме в їх серцях немеркнучий патріотизм, звитяга, гордість за  героїчні сторінки історії нашої України.

25.02.2021 | Aдмін