новина

Головна » новина   

  

 

Леся Українка - геніальна дочка українського народуЛеся Українка, наділена потужними і стійкими громадянськими почуттями, високим благородним обов’язком, вірно і повноцінно служила людям, віддаючи свої сили, знання, енергію, талант боротьбі за їхнє щастя. Літературна спадщина Лесі Українки – органічна і невіддільна складова частина української літератури й культури. Її твори перекладені багатьма мовами світу, її творчість увійшла у безсмертя. Тому кожен повинен відкрити поезію Лесі Українки для себе сам, узяти те, що потребує.
З метою належного вшанування імені всесвітньо відомої української письменниці Лесі Українки та відзначення 150-річчя від дня її народження, впродовж цього тижня бібліотекарем ЗЗСО Ковальчук А.М. було проведено низку заходів:
-оформлена книжкова виставка «Світле безсмертя Лесі Українки»;
- з  п’ятикласниками цікаво пройшла  вікторина «Що я знаю про Лесю Українку»;
- з учнями 7 класу виготовлено лепбук  «Стежками поетеси»;
- для дев’ятикласників була організована  гра «Факт чи фейк про Лесю Українку»,  а також переглянуто цікавий та захоплюючий документальний фільм про життя письменниці.
- із здобувачами освіти 8 класу  відбувся змістовний  бібліотечний урок «Зірка на ім’я Леся.
       Під час проведених заходів учні  пройшли сторінками життя великої жінки українського народу. Жінки, яка не скорилася долі, яка є прикладом для кожного з нас у будь-який час і за будь-яких обставин. Леся Українка — це геній українського народу, це вогонь тисячоліть, це наше минуле, теперішнє і майбутнє.


25.02.2021 | Aдмін

Вернутись назад