Виховний захід "Корисна та шкідлива їжа"

Бережи здоров’я змалку

Бо хазяїн тіла  - ти

Щоб життя прожити довге,

Себе треба берегти.

Сучасне життя вимагає від нас вміння правильно харчуватися з дитинства. Тож учні 10 класу на чолі з класним керівником Панасюк Н.М. розповіли  про корисну їжу та її позитивний вплив на збереження і зміцнення здоров'я дорослих і  дітей, про вітаміни і мінерали, якими вона збагачена. Одночасно застерегли від споживання  сучасної їжі, яка є наскільки смачною, настільки і шкідливою. Адже так улюблені дітьми  сухарики, чіпси, пепсі-коли, піцци і ін. містять хімічні домішки, які поступово вбивають людський організм. Тож правильно вибирати продукти харчування повинен уміти кожен.

Виховний захід був наповнений повчальними відео сюжетами, цікавими фактами, вікторинами, конкурсами, в яких змагалися як учні середньої ланки так і початкової.  Відповідно до тематики заходу було організоване частування. Присутні мали змогу поласувати фруктами (бананами, яблуками , апельсинами) а також випити склянку смачного молока.

10.12.2014 | Aдмін