новина

Головна » новина   

  

 

Україна - космічна держава12 квітня відзначається Всесвітній день авіації та космонавтики, це свято присвячене першому польоту людини в космос.
Українці давно змусили увесь світ шанувати наш «космічний» потенціал. Українські науковці змінювали історію своїми винаходами, а численні космонавти (хай і під різними прапорами) безстрашно виконували місію землян у Всесвіті. Наші земляки стали основоположниками астрофізики у світі, розробили теорію радіовипромінювання Сонця та метод визначення швидкості осьового обертання зірок, вперше здійснили зварювання у відкритому космосі. Саме українець Микола Бобровников з’ясував, що, на відміну від комет, астероїди світяться віддзеркаленим світлом Сонця. Першим, хто додумався використати ракети для польоту людини в космос, теж був українець. Під керівництвом нашого земляка створено пілотовані космічні кораблі, на яких уперше в історії людина вирушила в космічний політ. Саме українець дав перший поштовх для розвитку ракетної техніки в Європі і розробив цілу серію різних бойових ракет. Серед українців–астронавтів — очільник НАСА Михайло Яримович, віце–президент «Боїнг Флорида Оперейшинз» у космічному центрі Джона Кеннеді Едвард Мельник, один із найвідоміших у США науковець із дослідження космосу Карл Саган.
Тому, з метою зміцнення національно-патріотичного виховання молоді й популяризації досягнень у розвитку авіації та освоєння космосу,  класним керівником Мороз І.В. у 8 класі проведена онлайн зустріч  на  тему  «Україна -  космічна держава»


12.04.2021 | Aдмін

Вернутись назад