Тиждень роботи учителів гуманітарного циклу

Тиждень роботи вчителів гуманітарного циклу в СЗШ І – ІІІст.№3 розпочався традиційними Андріївськими вечорницями. Учні драматичного гуртка (керівник Коцеруба А.М.) талановито відобразили стародавні звичаї та обряди в сучасній інтерпретації. Лунали пісні, проводилися святкові ворожіння, обряди з калитою.

Літературними розчерками пера, новими поезіями порадували присутніх члени літературної студії «Струмочок»: звучали вірші про природу, маму, Україну, про мир, засудження воєнних дій та насильства на землі. (відповідальна Польова І.В. – голова літературної студії «Струмочок»)

Показ кінофільму літературознавчого характеру провела учитель української мови та літератури Мельник С.В., а учителі німецької та англійської мов провели вікторину «Що ви знаєте про США, Великобританію, Канаду», переглянули мультфільми англійською мовою, випустили стіннівки.

Історики (Кирилюк К.С. та Мороз І.В.) провели історичні повідомлення «Розповімо про Україну…», а учитель світової літератури Семенюк Л.В. разом із учнями провела турнір «Що? Де? Коли? Впізнай героя» (7клас). Учні «захищали честь мундира», кожен розповідав про свого літературного героя та інсценізував епізод із улюбленого твору. Учні знайомились на уроках літератури з  літературою різних країн.

19.12.2014 | Aдмін