Виховний захід "Чудова сімка"

Учні 7 класу разом з класним керівником Семенюк Л.В. провели виховний захід «Чудова сімка».

В рамках розвитку сучасного "суспільства соціальних мереж", обмеженого живим спілкуванням (віч-на-віч), з метою виховання в учнів культури спілкування, толерантності, розвитку комунікативних навичок, розвитку пізнавальних інтересів був проведений захід про етикет. Діти висвітлили поняття про етикет, види етикету, згадали правила поведінки людей в різних місцях та при  різних обставинах, розповіли про особливості привітань народів світу.

Розпочався захід із класичного танцю, учні представляли епоху 18ст. Розмова йшла про виникнення столових приборів. Розігрувалися сценки із шкільного життя (спілкування між однокласниками, вчителями) Цікавою була й вікторина для слухачів. Чарівник знайомив з правилами поведінки за столом. На останок всіх присутніх пригостили солодощами.

19.12.2014 | Aдмін