Новорічний ранок для учнів 1-4 класів

Всіх ялинка кличе.
 Зустрічає нас усіх
Свято Новорічне!

23 грудня початкова школа нарешті діждалася свого новорічного свята, де можна водити хороводи та отримувати новорічні подарунки, де можна розповісти Діду Морозу віршика чи заспівати йому, зробити кілька фото зі Снігуркою.

Всі казкові герої завітали на свято:феї, східні красуні, бабусі-ягусі, гноми, петрушки, мушкетери, лицарі і, звичайно, Дід Мороз і Снігуронька. Діти та батьки старанно готувались: вчили вірші, шили костюми. А вчителі в свою чергу забеспечили всім необхідним для свята: казковими персонажами, гарно вбраною ялинкою, цікавими конкурсами та призами. Ранок пройшов з танцями, піснями, іграми. Дід Мороз роздав дітям подаруночки та побажав всього найкращого в Новому  2015році.

23.12.2014 | Aдмін