Я вишию сорочку кольорову

Й по білім світі гордо в ній піду.

У ній зустріну пору світанкову

І щастя світле я у ній знайду…

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками. День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно молоде, але таке улюблене народне свято, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу. Традиційно в Україні цей день відзначається в третій четвер травня. Цьогоріч – День вишиванки припадає на 20 травня.

Щорічно до святкування Дня вишиванки долучаються і здобувачі освіти ЗЗСО І – ІІІ ст.№3 м.Гайсин.  Дрес-кодом дня була вишиванка, і весь ЗЗСО замайорів різнобарвними візерунками української вишивки. У флеш-мобі  «Прийди у вишиванці!» взяли участь не лише здобувачі освіти, а й вчителі та персонал школи. Протягом дня здобувачі освіти початкової школи переглянули відео про історію свята та взяли участь у майстер-класі з виготовлення міні-вишиванок з паперу, який організувала і провела Копняк С.В.

20.05.2021 | Aдмін