День захисту дітей (1-4кл.)

В перший літній день щорічно у всіх куточках світу проходять заходи присвячені дітям. У школах проводяться відкриті заходи, а на вулицях – акції та флешмоби. Здобувачі ЗЗСО І – ІІІ ст. №3 м. Гайсин також долучились до відзначення Міжнародного дня захисту дітей. Протягом дня класними керівниками 1 – 4 класів (Кондратюк. Г.М., Хріновською Н.І, Васильчук О.А., Івангородською Л.М.) в класних кімнатах було організовано рухливі ігри, руханки. Здобувачі освіти 1 – 4 класів взяли участь у спортивних змаганнях «Дитинства щаслива пора». Відкрили захід здобувачі освіти 4 класу (кл.керівник Івангородська Л.М.) виконанням флешмобу «Ми веселі та щасливі!», далі педагог організатор Копняк С.В. провела руханку, після якої розпочалися спортивні естафети, де кожен здобувач освіти  міг себе проявити в швидкості, спритності, витривалості.  Міжнародний день захисту дітей – це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства.

02.06.2021 | Aдмін