"Біль і сльози народу він узяв в своє серце''

В. Стефаник- визначний новеліст, творами якого зачитується не лише людство України, а й уся світова культура. З нагоди 150-річчя від дня народження В.Стефаника в шкільній бібліотеці відбулась тематична конференція ,,Біль і сльози народу він узяв в своє серце''. Учні 8 та 10 класів підготували доповіді про В.Стефаника, аналізували заздалегідь прочитані твори новеліста. Підготували шкільний захід учителі української мови та літератури та шкільний бібліотекар Ковальчук Анна Миколаївна та Польова Ірина Василівна. На конференції учні мали змогу поглибити свої знання  з  творчості відомого новеліста, відчути біль і страждання тогочасного суспільства, біль  та сльози якого В.Стефаник взяв у своє серце. Це була своєрідна підготовка до здачі майбутнього ЗНО, яке десятикласники складатимуть  наступного року.

03.06.2021 | Aдмін