Засідання педагогічної ради

Партнерство родини та школи у формуванні творчого потенціалу та розвиток обдарованої дитини в умовах становлення інформаційного суспільства.

30.12.2014 року у СЗШ І – ІІІ ступенів №3 згідно плану роботи школи пройшла педагогічна рада,  метою якої було актуалізувати та розширити знання вчителів із теоретичних основ  роботи з обдарованими учнями, пошук оптимальних форм спільної роботи школи і сім'ї з метою формування творчого потенціалу дітей, створити умови для обміну творчими ідеями та  досвідом роботи з розвитку обдарованості  школярів.

Педрада проводилася у формі педагогічного практикуму з використанням мультимедійних засобів. Приємно відмити, що у педраді взяли участь не лише вчителі, а й представники батьківської громадськості.

На педраді обговорювалися питання:

1.     Основні причини труднощів що виникають у роботі з батьками.

2. Традиційні та нестандартні форми роботи з батьками учнів.

3. Правила педагогічної етики у роботі з батьками.

4. Робота з обдарованими у школі “Учень – учитель – батьки”

30.12.2014 | Aдмін