1 вересня - День знань

Найсвітліша дорога в світі —

Це дорога до знань, до школи.

Пам’ятайте це, любі діти,

Не забудьте цього ніколи.

1 вересня у ЗЗСО І – ІІІ ст.№3 м.Гайсин уже традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника.

У цей день  подвір'я закладу знову наповнилося веселими мелодіями, яскравими барвами осінніх квітів, дитячим щебетанням, посмішками юнаків та дівчат.

День знань був яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим, адже випускники вже зрозуміли, що таке свято у школі для них є останнім, а першокласники відкрили для себе нову сторінку, де все вперше - перший дзвоник, перша вчителька, перший урок.

Голосно звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі слова, і кожне дитяче серце, хвилюючись, відгукувалося на заклик першого дзвінка.

Директор ЗЗСО  Шеремета І.К. привітала усіх присутніх з успішним початком навчального року та побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, школярам - наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з них, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити, а також вручила першокласникам подарунок від міського голови А.І. Гука  - нові енциклопедії.

01.09.2021 | Aдмін