Перший урок 2021/2022

Сьогодні дзвінок покликав здобувачів освіти ЗЗСО І - ІІІ ст.№3 м.Гайсин на їхній перший урок в новому 2021/2022 навчальному році.

Цьогоріч уроки були присвячені відзначенню 30-ї річниці незалежності України. Класні керівники самостійно визначили теми уроків з урахуванням вікових особливостей учнів. У 1 класі вчителем Івангородською Л.М. проведено урок "Ми тепер не просто діти - українці-першачки", у 2 кл. Кондратюк Г.М. -"Путівник незвіданої країни - України", у 3 класі Васильчук О.А. - "30 для Незалежної" , у 4 класі Хріновською Н.І. - "Щоб у серці жила Україна", у 5 класі Милою Д.Ю. - "Україна - прекрасна і незалежна" , у 6 класі Ковальською М.А., - "Ми діти України!",  у 7 класі Ковальчук А.М.  - квест-гра "Діти об`єднують Україну", у 8 класі  Панасюк Н.М.  - "Ти у мене єдина", у 9 класі Мороз І.В. -"30 років незалежності України" , 11 клас Копняк С.В. - "З Україною в серці".

01.09.2021 | Aдмін