Пам’ятай про Крути!

Саме під такою назвою 29 січня 2015 року  відбулася тематична лінійка, приурочена вшануванню пам’яті  полеглих  під Крутами 1918 року.

Учні продекламували вірші, розповіли про перебіг битви, посилаючись на історичні джерела. Також було згадано імена тих, хто був похований на Аскольдовій могилі. Учасники акції нагадали школярам про відкриття 2006 року Меморіалу пам’яті героїв Крут на залізничній станції Крути. Виступаючі наголосили на тому, що великий подвиг юнаків є символом нескореного духу нашої нації.

Лінійка завершилась хвилиною мовчання в пам’ять полеглих під Крутами та героїв Євромайдану в Києві, які загинули за свободу народу та Українську державу у наші дні.

Педагогічний колектив та учні школи також взяли участь  у мітингу, присвяченому пам'яті героїв Крут, який був організований відділом культури біля обеліску пам'яті Небесній сотні.

29.01.2015 | Aдмін