Місячник Цивільного захисту

Проведення в школі Місячника цивільного захисту та ряду заходів проведених класним керівником Милою Д.Ю. із здобувачами освіти 5 класу сприяло удосконаленню учнями теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій, зокрема, на момент виникнення пожежі у закладі освіти, навченості надання першої медичної допомоги потерпілим в разі потреби, готовності учнів діяти за сигналами оповіщення ЦЗ, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту, пропаганді здорового способу життя дітей. На виховній годині була проведена бесіда «Правила поведінки під час надзвичайних ситуацій». Сектором прес-служби була створена стінгазета «Цивільний захист». В дистанційному режимі діти переглядали навчально-інформаційні відео «Надзвичайні ситуації», а також створили пам’ятки «Як діяти учням і вчителям у випадку пожежі у школі». На узагальнення знань класний керівник провела вікторину «Багато знати – вміло діяти!».

30.09.2021 | Aдмін