Районний семінар вчителів фізичної культури

30 січня 2015 у нашій школі пройшов районний семінар вчителів фізичної культури. На чолі з методистом Луценком В.М. до нас завітали  понад 30 вчителів із різних шкіл району. Школа радо зустріла шановних гостей.

У рамках семінару вчитель Новаківський О.М. провів відкритий урок з фізичної культури у 8 класі на тему «Спортивні змагання. Баскетбол». Під керівництвом досвідченого вчителя діти із задоволенням виконували завдання, впевнено оволодівали шкільним програмовим матеріалом.

В ході уроку вчитель наочно показав як вирішувати організаційні завдання (забезпечення максимальної щільності на занятті та оптимальних умов для постійного контролю і регулювання фізичного навантаження, раціонального використання інвентарю, снарядів, обладнання, оптимальних змін міст заняття, розташування відділень і груп в залі так, щоб тримати весь клас в полі зору, забезпечення страховки і допомоги при виконанні фізичних вправ, порядку та дисципліни).

30.01.2015 | Aдмін