Зупинимо булінг разом

У ЗЗСО І-ІІІ ст. № 3 м. Гайсин проходив Всеукраїнський тиждень протидії булінгу. З метою запобігання таких проявів в учнівському середовищі проводиться профілактична робота, яка передбачає інформування, проведення різноманітних заходів із зазначених питань.
У рамках Тижня протидії поширення булінгу серед здобувачів освіти 7 класу було проведено онлайн-годину спілкування «Зупинимо булінг разом».
Метою онлайн-зустрічі  було знайомство з поняттям «булінгу»,  його попередженням; виховувати в учнів почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навики відповідальної та безпечної поведінки.
Діти отримали цікаву та корисну інформацію про проблему сьогодення в учнівському середовищі. Учні одержали пам’ятку про те, як захистити себе і своїх друзів від булінгу, дізналися  про свої права, обов’язки. Кожен бажаючий мав можливість висловити власну думку та свій погляд на дану проблему.

05.10.2021 | Aдмін