Сторінками козацької слави

Щоб зберегти безцінну волю,
Немало пройдених шляхів,
Лягло й немало ворогів,
Та лиш КОЗАК стоїть й понині
На нашій славній Україні.

Під таким гаслом із здобувачами освіти 7 класу ( класний керівник Ковальчук А.М.)  пройшли цікаво  заходи з нагоди відзначення Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва  та  370-річчя оборони Вінниччини козацькими військами полковником Івана Богуна.
Проведені заходи допомогли сприяти активізації і поглибленню знань учнів про українське козацтво та традиції часів Запорізької Січі; розвивати в учнів інтерес до історії; виховувати повагу до історичного минулого своєї Батьківщини; сприяти патріотичному вихованню, осмисленню себе, своєї особистості як частини великого українського народу.
Традиції нашого народу – справжній скарб, який потрібно оберігати та дбайливо передавати із покоління в покоління.
Діти довели, що вони є справжніми нащадками козаків, не байдужими до героїчного минулого свого народу, нащадками своїх славних предків, які нічого у своєму житті не боялись та йшли вперед на захист своєї Батьківщини.

11.10.2021 | Aдмін