Квест-гра «Весело про їжу»

Декада художньо-естетичного  та спортивно-оздоровчого циклу продовжується і в її рамках вчитель основ здоров’я провела зі здобувачами освіти 7 класу квест-гру «Весело про їжу». Метою заходу було повторити, закріпити та перевірити знання про особливості харчування, вплив їжі на здоров’я; продовжувати розвивати інтерес до вивчення принципів здорового харчування за допомогою гри, виховувати взаєморозуміння та роботу в команді, закріпити раніше набуті знання дітей про значення здоров'я, необхідності вести здоровий спосіб життя. Прищеплювати гігієнічні навички, бажання дітей бути здоровими.
Між собою змагалися команди «Ерудити» та «Солодкоїжки». Учні розв’язували ребуси та кросворди, виконували творчі завдання, змагалися у спритності та креативності.

24.11.2021 | Aдмін