“Пам’ять голоду, пам'ять серця. Схилимо голову в скорботі”

Багато трагедій пережив український народ, але жахливішого лиха, як Голодомор 1932-1933 років, історія не знає. Голодомор – одна з найстрашніших катастроф в історії людства.
Напередодні Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 р.р. класний керівник Мила Д.Ю. зі здобувачами освіти 5 класу провела годину спілкування “Пам’ять голоду, пам'ять серця. Схилимо голову в скорботі”. Класний керівник ознайомила здобувачів освіти з трагічними сторінками тих страшних подій української історії, переглянули мультфільм «Голодний дух». Наприкінці учні вшанували пам'ять жертв голодомору хвилиною мовчання та прикріпили незабутки та колоски на карту України. В суботу учні долучаться до Всеукраїнської акції «Запалили свічку пам’яті».

26.11.2021 | Aдмін