Протидія булінгу

З метою привернення уваги учасників навчально  – виховного процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, щорічно у нашому навчальному закладі  проводяться різноманітні заходи у рамках акції «16 днів проти насильства».
Реальністю сьогодні стало пропагування культу сили та жорстокості в ЗМІ, зниження виховного потенціалу сім’ї, порушення взаємодії між закладом освіти та сім’єю, поширення зразків асоціальної поведінки.
Серед учнів значного поширення набули різноманітні конфлікти. Однією з форм конфліктної взаємодії є булінг. Саме проблемам виникнення та попередження булінгу в учнівському середовищі було присвячено годину спілкування «Протидія булінгу», яку провела класний керівник Мила Д.Ю. із здобувачами освіти 5 класу. А також всі разом оформили плакат «НІ – НАСИЛЛЮ!!! ДРУЖБІ – ТАК!!!»

29.11.2021 | Aдмін