Круглий стіл «Академічна доброчесність – шлях до успіху»

Доброчесність – це не явище природи,
  воно не змінюється з часом
  та не залежить від пори року.
Доброчесність – це внутрішній стан.
                                                  Джон Д.МАкДональд
Академічна доброчесність є обов'язковим орієнтиром для успішності здобувачів освіти. Діяльність закладу середньої освіти на цьому шляху є надзвичайно важливою і відповідальною.
Ознайомити учнів з основними елементами академічної доброчесності; повторити правила передачі чужих думок на письмі; сформувати навики критичного мислення; посилити мотивацію учнів до власної творчості, переконати їх цінувати свої здобутки; звернути увагу на наслідки недоброчесних вчинків; продемонструвати затребуваність вироблених у закладі освіти навичок і умінь у сучасному житті - саме на це орієнтувалася робота класного керівника Милої Д.Ю.  під час круглого столу зі здобувачами освіти 5 класу. Учні переглянули відео «Чесність починається з тебе», а також активно брали участь у грі «Хмара слів».

01.12.2021 | Aдмін