16 днів проти насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства". Ці дні є символічними і створюють своєрідний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства, боротьби зі СНІДом, рабством та дій щодо захисту прав людини.
   З метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства в суспільстві та попередження негативних явищ з учнями 7 класу (класний керівник Ковальчук А.М.) було проведено ряд просвітницько-профілактичних заходів: виховна година «Зупини насильсвтво-захисти себе», бесіда «Ми – різні, але ми –  рівні», флешмоб «Ми проти насильства», лекція «Що ви знаєте про СНІД?»
    Проведені заходи стали приводом для аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей, сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, а також шанобливе ставлення до людей (дітей) хворих на ВІЛ/СНІД.

02.12.2021 | Aдмін