Конкурс патріотичної пісні і строю

Згідно з планом роботи школи, з метою вшанування борців за волю і незалежність України, виховання у молодого покоління патріотичних почуттів, гордості за нашу державу у СЗШ І – ІІІ ст. №3 пройшов конкурс патріотичної пісні і строю, у якому взяли участь колективи 2 – 11 класів.

Кожен класний колектив до підготовки поставився відповідально. Учні розучували маршові пісні, підбирали відповідний одяг, придумували емблему та девіз свого загону, проводили численні тренування.  Дане дійство проходило у спортивній залі. Всі класи вишикувались для урочистого стройового маршу. По команді вчителя курсу «Захист Вітчизни» Брагара І.В. кожен загін пройшов стройовим маршем із піснею, попередньо виконавши вправи з шикування. На командирів загонів покладалася особлива місія – відповідати за чіткість та синхронне виконання стройових прийомів.

За результатами конкурсу в початковій школі перемогу здобули учні 3 класу, які показали, що вони маленькі патріоти і вміють виконувати стройові вправи, співати українські пісні.

В середній школі найкращу стройову підготовку мають учні 8 класу, а командир Семенюк Станіслав довів, що може керувати відділенням і привів “8 батольйон” до перемоги.

Сильний дух патріотів, високу стройову підготовку продемонстрували учні старшої школи. І учні 10 класу і учні 11 класу володіють військовими знаннями та вміннями. А переможцями стало відділення “Патріоти” - 11 клас, учні якого мають глибоке утвердження в свідомості патріотичних цінностей та відповідальності ролі солдата у збереженні суверенітету держави.

13.02.2015 | Aдмін