Стоп насильству!

У рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» класні керівники 1 - 4 класів провели ряд заходів, які спрямовані на поглиблення та розширення знань здобувачів освіти про поняття та види насильства, покликані виховувати чуйне ставлення до людей і всього навколишнього світу, а найголовніше попередженню насильства в родинах та шкільному колективі. У 1 класі проведено бесіду з елементами тренінгу "Ні дитячому булінгу!". Під час заняття здобувачі освіти ознайомились з поняттям булінгу, соціальними ролями у булінгу та стилями їх поведінки, переглянули та обговорили відеоролики «Stop bullying» (соціальна реклама про захист прав дітей), «Булінг» (соціальний ролик). Серед  здобувачів освіти 2, 4 класу проведено заняття "Стоп насильству". В ході якого було проведено вправу "Тягар емоцій", яка надала можливість учасникам відчути переживання, які виникають у жертви насильства та виховувати почуття емпатії. Вправа "Рука допомоги" сприяла виробленню навичок безпечної поведінки у небезпечних для дітей ситуаціях, пошуку шляхів захисту у ситуації насильства. Завершенням акції став флеш-моб під гаслом «Я –проти насильства ».

03.12.2021 | Aдмін