Декада вчителів початкових класів

Книга — одне з найбільших див, створених людиною. З книги ми дізнаємося про минуле та день сьогоднішній, вона веде нас у захоплюючу подорож по країні Знань: розповідає про те, як вирощують хліб і зводять будинки, варять сталь і приборкують ріки. Як не можна жити без повітря, води та хліба, так не можна жити і без книги. Недарма і прислів’я є: «Хліб годує тіло, а книга — розум».

Сьогодні в рамках декади початкових класів здобувачі освіти 1 - 4 класів помандрували на "Планету книголюбів". Протягом дня вони взяли участь у літературній вікторині "Мандруємо казками", презентували свої улюблені книги, виготовляли закладки,  а здобувачі освіти 1 класу вирушили на екскурсію до бібліотеки. Діти дізналися, що означає слово "бібліотека"; як розташовані книжки на полиці; чому кожна книжка має своє місце; що треба дбайливо ставитись до підручників  та художніх книжок. Діти висловили бажання стати читачами бібліотеки та із задоволенням взяли собі книжки за смаком.

09.12.2021 | Aдмін