Новорічні пригоди за партою

Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі, тим більше, що незабаром зимові канікули. Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди.

Сьогодні у 5 класі теж відбулися приємні сюрпризи. Здобувачі освіти приготували привітання один одному до Дня Святого Миколая та Нового року у форматі «Таємне привітання». Діти підготували подарунки своїм однокласникам і були приємно здивовані чудовими сюрпризами. Також разом з класним керівником Милою Д.Ю. провели передноворічні розваги та вікторини «Новорічні пригоди за партою». Учні розгадували кросворди, ребуси, розгадували загадки, розповідали вірші та співали новорічних пісень.

20.12.2021 | Aдмін