Міжнародний день обіймів

Обійми як бумеранг – ти отримуєш їх одразу назад.
(Біл Кін)
 21 січня увесь світ святкує Міжнародний день обіймів (International Hug Day). З обіймів починається життя людини – адже перше, що робить мати після появи свого чада на світ – обіймає його . У 5 класі відбулась година спілкування «Обіймись, частинкою тепла поділись».  Під час заходу учні брали активну участь у різноманітних інтерактивних вправах: «Обійми мене», «Квітка сподівань», «Мішечок обіймів», метою заходу є обійняти якомога більше однокласників! Адже, обійми люблять всі - і діти, і дорослі, і навіть тварини. Це не тільки дуже добре, але і корисно для здоров'я. Відомо, що обійми нормалізують артеріальний тиск, покращують самопочуття, попереджають серцеві захворювання, знижують стрес. Учені дійшли висновку, щоб дитина виросла розумною, обіймати її потрібно не менше 7 разів на день. Навіть дорослій людині необхідно мінімум 4 обійми на день, причому чим вона старша – тим більше обіймів їй треба. Обійми супроводжують нас протягом усього життя. Ми обіймаємо друзів і рідних при зустрічі, після розлуки, обіймаємо один одного, щоб виразити свою радість і вдячність.

21.01.2022 | Aдмін