новина

Головна » новина   

  

 

День безпечного Інтернету   8 лютого  світова спільнота відзначатиме  День безпечного Інтернету. Відповідні заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного Інтернет простору для наймолодших користувачів. Наш заклад  долучився до проведення даних заходів.Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.
   Сьогодні із здобувачами освіти 7 класу ( класний керівник Ковальчук А.М) була проведена інформаційна година  «Інтернет - користь чи прихована небезпека». Класний керівник ознайомила учнів з правилами поведінки в Інтернеті. Діти охоче обговорювали віртуальні загрози, які можуть завдати шкоди в реальному житті. Наголошувалося на позитивному та корисному використанні інформаційних технологій.

       Семикласники  визначали шляхи попередження негативного впливу роботи в Інтернеті, ознайомилися з інформацією щодо безпечного використання сайтів для підлітків.

      Проведені заходи дозволяють зробити акцент на позитивному використанні технологій і вивчити роль, яку ми всі граємо в цілях сприяння створенню кращої і більш безпечної онлайн-спільноти. Вона служить закликом для молодих людей, батьків, вихователів, вчителів, соціальних працівників, співробітників правоохоронних органів, підприємств, політиків і широких верств суспільства, щоб об’єднатися з метою сприяння та створення найбільш позитивного і кращого Інтернету.

 07.02.2022 | Aдмін

Вернутись назад