Міжнародний день дарування книг

14 лютого – Міжнародний день дарування книг. Це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур. Вона спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек.
   Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що у цей день мають об’єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.
     Саме в цей день класний керівник Мила Д.Ю. провела з учнями 5 класу годину спілкування «Хто багато читає, той багато знає». Учні розповіли про свої улюблені книги, свої домашні бібліотеки. Також переглянули ряд пізнавальних відео про виникнення книг та цікаві факти про них. Учні приєдналися до Міжнародної акції й подарували ондокласникам свої улюблені книжки.

14.02.2022 | Aдмін