Літературна дуель «Казки у світовій літературі»

« Казка невіддільна від краси, сприяє розвитку естетичних почуттів, без якого немислиме благородство душі, щира чуйність»

З метою підвищення інтересу учнів до уроків зарубіжної літератури, виховання поваги до літературних та культурних традицій народів світу, виховання естетичних смаків, в рамках декади суспільно-гуманітарного циклу вчителем зарубіжної літератури Ковальчук А.М. із здобувачами освіти 5 класу було проведено літературну дуель «Казки у світовій літературі».

Метою проведення змагання було нагадати та закріпити вивчений матеріал. Під час дуелі учні проявили логічне мислення, активність та ініціативність. Кращими знавцями казок стали: Порохнявий О., Клименко Л., Пікалов А., Іванов М., Романко І.

17.02.2022 | Aдмін