Декада суспільно-гуманітарного циклу

Однією з нагальних проблем освітнього простору є урізноманітнення навчального процесу, активізація пізнавальної діяльності учнів, розширення сфери їх інтересів. Це потребує впровадження новітніх форм, методів та технологій навчання. Однією з таких сучасних технологій є квест-технологія (вебквести зокрема), яка допомагає учню знаходити необхідну інформацію, піддавати її аналізу, систематизувати, вирішувати поставлені задачі, розвивати пізнавальну діяльність та формувати ключову компетентність учня. Дану технологію активно використовує вчитель німецької та англійської мови Мила Д.Ю. і тому в рамках декади гуманітарного циклу провела вебквести з німецької мови з учнями 8 класу за темами „Durch Deutschland“ i „Meine Ukraine“ та з учнями 5 класу з англійської мови «Christmas». Навчання у даному формати викликає в учнів велику цікавість до виконання завдань та пошуків ключів для виконання задань.

18.02.2022 | Aдмін