Декада суспільно-гуманітарного циклу

У ЗЗСО І-ІІІ ст. № 3 м. Гайсин продовжує тривати декада вчителів суспільно-гуманітарного циклу. Вчителем зарубіжної літератури Ковальчук А.М. для здобувачів освіти 5,6,9 класів було підготовлено цілу низку творчих завдань за вивченими творами світової літератури. Учні 5-го класу виготовляли панбук за романом  Елеонор Портер «Поліанна», писали листа головній героїні цього ж твору, заповнювали сторінку соціальної мережі Тома  Сойєра, малювали портрет героя. Із здобувачами освіти 6 -го класу було виготовлено лепбук «Джек Лондон. «Жага до життя», виконано завдання з QR-кодами. Учні 9 класу  розробили цікаві стіннівки за твором «Ревізор» М. Гоголя. Роботи виявились захоплюючими та повчальними. Учні взяли активну участь при виконанні різноманітних завдань, проявили свої творчі здібності, показали гарні знання із зарубіжної літератури. Такі заходи   допомагають вирішити багато важливих питань: як підвищити читацьку активність учнів, яким чином перетворити процес читання з обов’язку на частинку дозвілля,  як «осучаснити» літературний твір, щоб учень побачив його актуальність і прилучився до вічних цінностей.

18.02.2022 | Aдмін